Hizmetler Biz Ne Yapıyoruz

Hizmetler

Kurulduğu günden bu yana kaliteli hizmet anlayışı ve her biri alanında uzman çalışanlarımız ile müşterilerimize sürekli kaliteli hizmet veriyoruz.

Bina ve diğer inşaat projelerinde, su ve kanalizasyon tesisatı ve onarımı, yağmurlama sistemlerinin kurulumu dahil sıhhi tesisat işleri, yangın söndürme sistemlerinin kurulumu, kanalizasyon tesisatı döşeme işlemlerinizde profesyonel mühendis ve uzman personelimiz ile gerçekleştiriyoruz.

İkameti olan yada olmayan İnşaat taahhüt ve müteahhitlik işleri yapmak, resmi ve özel inşaatlar yapmak. Resmi ve özel kamu kurum ve kuruluşlarının inşaat işleri, tüneller, limanlar, fabrikalar, yollar, köprüler, bentler, barajlar, lojmanlar, idare binaları gibi yapılar yapmak, Ülke çapında tesis edilmekte olan doğalgaz şebekelerinden ev, apartman, işyeri ve sınai vesair tesislere doğalgaz hatları çekmek, her türlü elektrik tesisatı, doğalgaz veya diğer yakıtlarla çalışan brülör, kalorifer kazanları, kat kaloriferleri tesis etmek, doğalgaz ile çalışan diğer konut, işyeri ve sanayi gereçlerinin tesisat, montaj ve bakımı, onarım işlerini yapmak.

Doğalgaz ile çalışan konut, işyeri ve sanayi gereçlerinin tesisat, montaj ve bakımı veya onarım işleri mi yapılacak?

Hemen bize ulaşın.